5 Najlepszych Perfum na Lato dla Niej
Lato kojarzy się przede wszystkim z urlopami, błogim lenistwem i dobrą zabawą. Dla niektórych to czas przeznaczony dla rodziny, dla innych to czas spotkań z przyjaciółmi, szalonych pomysłów i wakacyjnych zauroczeń.

To czas, który uwielbiamy spędzać nad morzem, delektując się morską bryzą. Lato przywołuje też na myśl piękne, kwieciste łąki uwodzące kolorami, które zachwycają nasze zmysły. Lato pachnie owocami, orzeźwiającą wodą, morską bryzą i czystym powietrzem.

Gdy przychodzi lato robi się znacznie cieplej. To pora roku, która rożni się od innych wszystko jest bardziej kolorowe żywe. Lato kojarzy się z uśmiechem, choćby dlatego gdy myślę słowo lato mam na myśli upały i wylegiwanie się na słońcu. Nasze perfumy stanowczo powinny się w ten klimat wpisywać!

Pachnąc perfumami z rodziny cytrusowej będziemy postrzegani jako osoby towarzyskie, pogodne, energiczne i sympatyczne. Zapachy cytrusowe, to zdecydowanie świetny wybór na lato. Poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji.

W zapachach cytrusowych występują nuty cytryny, limonki, grejpfruta, pomelo, bergamotki, pomarańczy i mandarynki. Perfumy cytrusowe dodają energii, a dodatkowo nastrajają pozytywnie.
Magia lata przeplata się tutaj ze świeżą bryzą i gorącym piaskiem. 
Perfumy te pochłoną Cię swoją energią i wyjątkowością. Poczujesz się, jakbyś spacerowała po nadmorskiej promenadzie.Znajdziesz tu cytrynę amalfi i kwiat afrykańskiej pomarańczy.
Jest nieco bardziej słodki niż 3G Invictus Tendre, który znajduje się poniżej.

Nieco bardziej orzeźwiający niż 3G Invictus. 
Znacznie silniej została zaakcentowana  tu nuta cytrusowa, którą reprezentuje cytryna amalfi i kwiat afrykańskiej pomarańczy.W tej esencji uwiedzie Cię pomarańcza i mandarynka.
W towarzystwie nut owocowych sprawia, że ludzie lubią nas zanim powiemy dzień dobry. Znajdziesz tu grejpfrut w towarzystwie pigwy, jaśminu i paczuli. 
Uwodzi i rozpala zmysły. Cytrusowy, świeży i owocowy.


Ranking najlepszych perfum na lato dla niego znajduje się tutaj.

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Instagram