Jak pachnie kobieta sukcesu?
Elegancka i zmysłowa, nowoczesna. Ma być kojarzona z luksusem, stylem, klasą i siłą. Ma onieśmielać i budzić respekt. Nie boi się wyzwań, potrafi błysnąć niebanalną refleksją, a w kontaktach z mężczyznami potrafi roztoczyć wokół siebie kobiecy urok.

Jej perfumy nie mogą realizować celów czysto estetycznych - powodować, że kobieta po prostu pięknie pachnie. O perfumach kobiety sukcesu nie można z ręką na sercu powiedzieć, że pięknie pachną. Z założenia mają realizować różne cele, prezentować różne estetyki, niekiedy estetyki, w których kategoria piękna w ogóle nie funkcjonuje.

Jedną z postaci piękna jest piękno majestatyczne i szlachetne, które związane jest ze zjawiskiem elegancji i respektu. I to jest główne zadanie perfum, które każdego dnia nakłada na siebie kobieta sukcesu.

Kobieta sukcesu pachnie perfumami, które budzą dystans, onieśmielają siłą i zdecydowaniem, niepokoją inteligencją, podkreślają przewagę nad innymi (społeczna przewaga i zajmowane stanowisko). Ponadto wskazują na wyrafinowanie, inteligencję, elitarność i bogatą osobowość.

Wobec tego idealnie sprawdzą się tu:Esencja perfum odp. Miss Dior

Esencja Perfum odp. Alien Thierry Mugler

Esencja Perfum odp. Chanel No. 5

Esencja Perfum odp. Eau des Merveilles Hermes
Esencja Perfum odp. Midnight Poison Dior

Esencja Perfum odp. Armani Si Intense
Linia Premium No. 3
inspirowana zapachem Alien Thierry Mugler, wzbogacona o OUD

Linia Premium No. 7
inspirowana zapachem Coco Mademoiselle Chanel, wzbogacona o OUD

Linia Premium No. 6
inspirowana zapachem Lady Million Paco Rabanne, wzbogacona o OUDCONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Instagram